| Vyhledávání: | |
|
|
<< 2 >> |
| 17:26:58 25. prosince 2007 | ||
|
sakra! že by se za Yenn logla Nelk.Rovaj?
|
|
| 20:09:40 23. prosince 2007 | ||
|
Nelíbila. | |
| 13:48:22 20. prosince 2007 | ||
|
|
Ich mag es überhaupt nicht. 4.
Also sprach Zarathustra. Edit: to jsem byl teda jeste hodnej
|
|
| 21:37:36 7. dubna 2007 | ||
|
Tak tohle je nejslabší práce, jakou jsem od tebe četla - námět budiž, obrat "bez viny a přesto viníkem" pěkný, forma podprůměrná - za tři. | |
|
(uživatel smazán)
Suzanneoff
|
12:24:19 11. listopadu 2006 | |
|---|---|---|
|
|
Mě se to líbilo...
|
|
| 19:14:33 15. července 2006 | ||
|
Holy.. taky si myslím
|
|
| 17:22:40 7. května 2006 | ||
|
oznámkuje, nekomentuje...
|
|
| 19:06:28 16. dubna 2006 | ||
|
Mě se to líbí.
Je zde hlavní námět a kolem něho se to točí. |
|
