Duší celkem: 1042
Přítomných duší: 0
V krčmách: 0

   Názory a komentáře
   Smyčka

   Vyhledávání:

   Zpět k dílu Obnovit

    
      Kanyapi
     23:31:04  2. března 2018
   Počkala jsem si na tuhle povídku dost dlouho, ale stálo to za to. Přeskočím tu část, kde bych mohla kritizovat začátečnictví, které z ní je znát, kostrbatá místa apod.
   Dokonce bych vypíchla některé výrazy, které jsou sice hovorové, ale tak specifické, že tvoří součást podivně odrbaného kouzla té povídky: rožnul, zamčel apod.

   Děj se super, pomalu se rýsující smyčka, propojující se části. Podle mne to je to, co stojí za hodně velké ocenění, že máš co napsat a máš v hlavě srovnáno, aspon z části, jak to napsat. Nebudu zastírat, že by to šlo i líp. Mohl bys to trochu zestručnit, jaksi vyčistit ten text od zbytečných drobností v popisech a nechat ho vyznít silněji. Mohl bys přidat malounko víc informací ve třetí třetině, aby bylo jasné, co přesně se stalo. (Aspon pro mne, ale nevadí mi to takhle.)

   Celkově je to ale za jedna a pro mne dnes v noci opravdu příjemný, napínavý čtenářstký zážitek.


       20:28:36  17. ledna 2016
   No...četlo se mi to tedy dost špatně, místy je to dost kostrbaté a zamotané, ale celkově to není špatný nápad. Líbí se mi styl jakoby různých dějových linií, které se však navzájem propojují v přítomném čase. Pointa taky dobrá, ve výsledku za dva.   DrD je registrovaný produkt firmy Altar. Copyright © 2005-2022 DarkAge Team
   Přepnout na mobilní verzi webu.
   Vytištěno ze serveru DarkAge (www.darkage.cz).