| Vyhledávání: | |
|
|
<< 341 >> |
|
(uživatel smazán)
Drtiovce
|
22:17:52 4. listopadu 2008 | |
|---|---|---|
|
|
Chtěl bych se zeptat, jak se někdo do takového výcviku bez 100 zk dostane? Nebo jinak, co pro to musím splnit? | |
| 20:38:53 4. listopadu 2008 | ||
|
Někdo tady říkal, že se plánují rychlovýcviky pro velmi nadějné PJ.
To je budete dávat cvičit Divacovi?
|
|
| 21:25:32 3. listopadu 2008 | ||
|
Bizzaro: Pokud se nepletu, tak byl zatim jenom jeden. Sniper... | |
| 21:21:34 3. listopadu 2008 | ||
|
|
Kira - Nejlepší je, až něco budeš mít, poslat to na mail knihovna.da@centrum.cz. Tam se tvoje dílo neztratí, tam si ho najdeme a přečteme;) Těšíme se.:) | |
| 21:18:24 3. listopadu 2008 | ||
|
Mohl bych vědět, kdo byl poslední štastlivec, komu byla odpuštěna hranice 100 expů pro možnost zkusit PJ test? | |
| 21:01:47 3. listopadu 2008 | ||
|
moc dík:) | |
| 21:01:10 3. listopadu 2008 | ||
|
toho smajla jsem tam nechtěla... | |
| 21:00:59 3. listopadu 2008 | ||
|
Kira: Musíš napsat někomu z knihovníků. Ty posoudí, jestli ji tam vložit či ne | |
