| Vyhledávání: | |
|
|
<< 393 >> |
| 14:02:22 3. srpna 2008 | ||
|
co má člověk dělat poté, co úspěšně složí test na PJ...má se někam sám přihlásit k výcviku? :) možná hloupá otázka, ale právě teď mi to už vůbec nemyslí... | |
| 16:20:26 2. srpna 2008 | ||
|
Kokes.. Více najdeš v Knihovna -> Pravidla webu -> Pravidla pro PJs .
|
|
| 15:54:15 2. srpna 2008 | ||
|
Kokes: BD = Blue dice = modrá kostka. První kostka, kterou dostane oficiální PJ hned po výcviku, když je ve zkušební lhůtě (několik týdnů, měsíc - asi). | |
| 15:53:11 2. srpna 2008 | ||
|
Blue Dice (Modrá kostka )
|
|
|
(uživatel smazán)
Kokes
|
15:51:11 2. srpna 2008 | |
|---|---|---|
|
|
co je to to BD? | |
| 16:07:21 1. srpna 2008 | ||
|
Vy fakt máte ano/ne kostku? Tak to je hustý
(tím pádem se omlouvám za narušování )
|
|
| 15:18:05 1. srpna 2008 | ||
|
Spinal: Jedná se o postavy bez povolání, binární kostku máme. :) | |
| 14:50:06 1. srpna 2008 | ||
|
1k6 ne?
(pokud tu teda nemáte binátní kostku )
|
|
| 14:47:07 1. srpna 2008 | ||
|
Vraashar: 1k2 plus bonus z odolnosti, minimálně však jeden. ,) | |
