| Vyhledávání: | |
|
|
<< 293 >> |
| 08:22:46 30. ledna 2009 | ||
|
Darkbrother: Vědma samozřejmě, kdo jiný? | |
| 19:41:16 29. ledna 2009 | ||
|
Darkbrother: Mám dojem, že jeden příspěvek by stačil
A co se Tvého dotazu týče, tak pokud je mi dobře známo, tak je to více, než jen jeden admin. |
|
| 19:12:42 29. ledna 2009 | ||
|
Done přiznej se stejnak vím že to jsi ty
|
|
| 18:09:55 29. ledna 2009 | ||
|
hmm měl bych dotázek...kdo píše za účet " vědma " přiznejte se někdo
|
|
| 16:38:20 29. ledna 2009 | ||
|
Děkuju Ti, Vědmo. Už je mi lépe :)
Eugene: Hranice hlídá Bůh hranic. |
|
| 07:44:18 29. ledna 2009 | ||
|
Spinal: Když máš hlad, neznáš meze
|
|
| 00:27:01 29. ledna 2009 | ||
|
Sestru samotné Banshee, tu, která je stvořena z mlhoví během Bansheeina dlouhého spánku, nemůže nikdo ohrozit.
Navíc; proč by to ten, který hlídá její orákulum, dělal... |
|
| 22:55:26 28. ledna 2009 | ||
|
MNK.. Na Vědmu síla Nedémona Nicoty nestačí... ;) | |
