|
Co si máš zvát z toho, že autoři mají v předsazených příspěvcích prošlé termíny dokončení? Že to nestihli a neupravili. Podobně nestíhají i jiní autoři. Tajnosti dělám hlavně kvůli ochraně těch, kteří dělají SQ pro zábavu a nechtějí, aby po nich bylo jakkoliv dupáno za to, že něco není. To je jeden z důvodů, proč chci autory držet v klidu a tajnosti, to ti je asi jasné, ne? Ti, kteří chtěli, se zveřejnili.
A ano, prosím, příště dotazy na SQ směřujte na =--Single Quest--=. (Hrune, díky. ;-))
Yav: Naopak děkuji. Sice to jako navážení neberu, je to prostě připomínání se, že je i veřejnost, která se nehodlá angažovat... Právě připomínání se je to, co dělám já vám (myslím autory a všechny kolem SQ), Pavettka dělá totéž obráceně. Bohužel se trefila do chvíle, kdy jsem byla hodně mimo.
|