| Vyhledávání: | |
|
|
<< 239 >> |
| 16:56:25 30. května 2009 | ||
|
A mne sa zdá, že dokonca môžeš vypracovať vlastný návrh na povolanie, pokiaľ sa ti bude chcieť a pohráš sa s tabuľkami
|
|
| 11:00:47 30. května 2009 | ||
|
Niky Plánoval sa tuším paladin, ak sa nemýlim.
|
|
| 10:39:33 30. května 2009 | ||
|
Don: A někdy časem?
|
|
| 10:38:11 30. května 2009 | ||
|
Niky.. v nejbližší době ne, svoje síly teď upínáme k jiným věcem. | |
| 09:44:57 30. května 2009 | ||
|
Chtěla jsem se zeptat...Budou na výběr i nějaká nová povolání? Např. Paladin, Nekromant, Zaklínač nebo něco podobného?
Popřípadně jaká? Díky za odpověď..
|
|
| 15:01:46 29. května 2009 | ||
|
DonSimon: Tím vyřešením VŠEHO jsem myslel hlavně (a asi jen :D) viditelnost šepotů. | |
| 13:54:57 29. května 2009 | ||
|
Hráčům?
a stop spam, mláďata!
|
|
