| Vyhledávání: | |
|
|
<< 69 >> |
| 22:47:04 26. října 2012 | ||
|
Georgi, dostal jsi někdy žihadlo? Pokud ne, vyplývá z toho to, že ho nikdy dostat nemůžeš, nebo snad to, že ho nemůže dostat nikdo jiný? | |
| 22:27:16 26. října 2012 | ||
|
Věcná, vám se někdy někomu stalo, že by hráč zeditoval svůj příspěvek poté (změnil jeho vyznění, nemyslím korekci), co na něj už bylo reagováno? | |
| 22:19:18 26. října 2012 | ||
|
No, taková stabilita obsah-reakce není taky úplně k zahození. | |
| 19:31:29 26. října 2012 | ||
|
Tak, nejde to. Osobně ani nevidím moc důvod, proč by se editace měla zakazovat. V oficiálech je to kvůli stabilitě vztahu obsah-hodnocení. | |
| 17:22:35 26. října 2012 | ||
|
Co vím, tak nejde. To by se nejspíš muselo naprogramovat. | |
| 15:02:17 18. října 2012 | ||
|
Přidávám se k Zarušce, já bych to taky využil.
|
|
| 14:59:14 18. října 2012 | ||
|
Jako já bych zájem měla, ale dělat to kvůli jednomu člověku je asi nesmysl. Zde by docela věci prospěla malá anketka kolik lidí by to využilo:) | |
