| Vyhledávání: | |
|
|
<< 502 >> |
| 16:29:32 13. prosince 2007 | ||
|
Zkušený hráč, nebo Veterán jsou už napořád? | |
| 15:57:30 13. prosince 2007 | ||
|
Zkušeného uživatele dostává vítěž malé hry. Ano, můžeš být PJ i bez něj... | |
| 15:55:24 13. prosince 2007 | ||
|
Jak se rozhoduje o přidělení statusu Zkušený uživatel ?
Můžu být PJ když ten status nemám ? |
|
| 12:56:10 12. prosince 2007 | ||
|
Aféra typu McLaren vs Ferrari na DA a hlavním aktérem Chriss?
|
|
| 11:57:40 12. prosince 2007 | ||
|
Chriss: Dočkej času a nech se překvapit BtW- Sice vedeš o dost, ale ještě jsi přeci nevyhrál. Stát se může doslova cokoliv
|
|
| 07:06:50 12. prosince 2007 | ||
|
Ferro: Nebyl by tam nějaký "tvrdší"?
|
|
| 03:08:04 12. prosince 2007 | ||
|
Jase: Určitě ano
|
|
| 21:49:32 11. prosince 2007 | ||
|
Jase: Určitě jo. Vítězům malý hry to taky zůstává, i když se vyhlásí nová. No... Mě by spíš zajímalo, jestli Chriss taky dostane toho hužo-ťu-ňu-božínkovýho koníka. | |
