| Vyhledávání: | |
|
|
<< 270 >> |
| 08:25:18 6. března 2009 | ||
|
DonSimon:
|
|
| 08:23:19 6. března 2009 | ||
|
Jasra.. záleží na tom, co myslíš tím "ukončený quest". Pokud myslíš vyřešení zápletky, pak ano, za to expy naví přísluší (viz pravidla). | |
| 08:21:04 6. března 2009 | ||
|
Jasra: ne a ne
|
|
| 06:42:28 5. března 2009 | ||
|
Devlin, Ritsuko: Ale normálně by to šlo, jeden PJ by byl hlavní, druhý pomocný PJ, takhle to hrál kdysi můj bratr a jeho kámoš, kámoš byl pomocný a bratr hlavní. | |
| 23:31:23 4. března 2009 | ||
|
pročpak v podpisu nejdou smajlíci ?
|
|
| 17:49:44 4. března 2009 | ||
|
|
Devlin: Dobře, chápal jsem to trochu jinak.
|
|
| 17:47:51 4. března 2009 | ||
|
Devlin: Jo to je pravda.. Díky za čas..
|
|
