| Vyhledávání: | |
|
|
<< 372 >> |
| 13:28:19 23. září 2008 | ||
|
Zara.. jak řekl Hrun - teď se tam převážně řeší, jak celý systém pro nováčky zrealizovat. | |
| 10:19:14 22. září 2008 | ||
|
|
asi se predpoklada, ze GD jeste neni tak dobry, aby utahl tolik ofic. q. jako treba RD, coz mi prijde logicke. | |
