| Vyhledávání: | |
|
|
<< 548 >> |
| 13:54:14 22. září 2007 | ||
|
kraal: tak já nevim... ale já myslel že to je výsada adminů...
mě kentačdisáka taky nedali
|
|
| 13:52:54 22. září 2007 | ||
|
Juker: A WendiS je podle tebe Admin?
|
|
| 13:51:49 22. září 2007 | ||
|
Drahá vědmo, jaký má smysl číslování oficiálních questů? | |
| 13:33:03 22. září 2007 | ||
|
Hunter:
|
|
| 13:30:55 22. září 2007 | ||
|
Ise: Nahraj jako avatar postavě![]()
|
|
| 13:26:16 22. září 2007 | ||
|
MNK: ale jo... protože POWER mají jenom admini
|
|
| 13:25:45 22. září 2007 | ||
|
Juker: To, zda je, či není admin přeci nijak nesouvisí s dotazem. | |
| 13:23:41 22. září 2007 | ||
|
Iselor: jsi admin? | |
| 13:20:03 22. září 2007 | ||
|
A v případě, že bych si svůj udělal je možné ho vložit do galerky, abych ho mohl používat v krčmě? | |
